Main menu

Sīkdatņu politika

Sīkdatņu (cookies) izmantošanas politika SIA "DGW" interneta vietnē
Šī sīkdatņu politikā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana SIA "DGW", www.dgw.lv, tīmekļa vietnē (turpmāk – "Vietne"), norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām. Sīkdatnes palīdz Vietnes serverim Jūs atpazīt, kad piekļūstat Vietnei, un automātiski pielāgot saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Nospiežot pogu "Piekrītu" www.dgw.lv tīmekļa vietnes starta lapā, Jūs piekritāt sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo sīkdatņu politiku.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek saglabāta interneta pārlūkprogrammas brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai atcerēties iestatījumus, ar kādiem tīmekļa vietnes apmeklētājs esot izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi apmeklētājam tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kādas sīkdatnes izmanto Vietne un kādi ir to lietošanas mērķi?
Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no Jūsu ierīces, kad tīmekļa pārlūkprogramma tiek aizvērta. Pastāvīgās sīkdatnes tiek uzglabātas Jūsu ierīcē līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas vai kad beidzas to derīguma termiņš. Mēs izmantojam sīkdatnes šādiem mērķiem:

 • Funkcionālas sīkdatnes. Ar mērķi pielāgot Vietni saskaņā ar Jūsu individuālajām interesēm tiek saglabāta informācija par Jūsu preferencēm. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu ierīcē pastāvīgi vai līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas. Pamatojums datu apstrādei - Vietnes apmeklētāja piekrišana;
 • Lietošanas statistikas/ analītiskās sīkdatnes. Ar mērķi iegūt statistikas datus par Vietnes plūsmu un apkopot mārketinga aktivitātes tiek uzskaitīta informācija par apmeklētāju skaitu, vietnē pavadīto laiku, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē tīmekļa vietnes lietotājus, un varētu uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti, lai padarītu to ērtāk lietojamu. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm Vietnē saskaņā ar SIA "DGW" norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas, piemēram, Google Analytics. Šīs sīkdatnes glabājas no 2 stundām līdz 24 mēnešiem, atsevišķos gadījumos pastāvīgi vai līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas. Pamatojums datu apstrādei - Vietnes apmeklētāja piekrišana;
 • Reklāmas/ērķa sīkdatnes. Ar mērķi labāk pielāgot Vietnes saturu Jūsu vajadzībām un nodrošināt atbilstošāko piedāvājumu izstrādi un parādīt atbilstošākos piedāvājumus. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu ierīcē pastāvīgi vai līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam:

Analītiskās sīkdatnes (utma, utmb, utmc, utmz) – SIA "DGW" izmanto Google Analytics rīku, lai statistikas vajadzībām iegūtu informāciju par tīmekļa vietnes unikālo apmeklējumu skaitu, katra tīmekļa vietnes apmeklētāja pavadīto laiku tīmekļa vietnē, noteiktu apskatītās tīmekļa vietnes sadaļas, u.tml. 

Tehniskas sīkdatnes - (plg_system_privacy)Sīkfails tiek izmantots kā apstiprinājums, ka esat izlasījis privātuma politikas banneru.

Sociālo tīklu  - (www.twitter.com) - Izmantotās sīkdatnes saglabā informāciju par jūsu apmeklētajām lapām mūsu interneta vietnē un reklāmas kampaņām, ko esat apskatījis vai uz kurām esat noklikšķinājis.

Trešo personu sīkdatne (www.facebook.com) - Dod mums iespēju veikt statistiku par Jūsu izvēlnēm un darbībām interneta vietnē. Kā arī nodrošina Facebook tīklā redzamo reklāmu un satura pielāgošanu atbilstoši ierīces un interneta pārlūka lietotāja interesēm.

Sīkdatņu apstrādi veic SIA "DGW", reģistrācijas numurs 40103651000, juridiskā adrese Dārziņu iela 175, Rīga, LV-1063, Latvija.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?
Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Vairāk par sīkdatnēm, to izdzēšanu un pārvaldību var uzzināt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org vai Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Kontakti

 • SIA "DGW"
 • Adrese: Dārziņu iela 175
 • Rīga, LV-1063, Latvija
 • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • +371 26516142
 • Rekvizīti
 • Reģistrācijas numurs: LV40103651000
 • Banka: AS "SWEDBANK"
 • SWIFT: HABALV22
 • Norēķinu konts: LV52HABA0551036349831

Rakstiet mums

Atļauju izmantot ievadītos datus apstrādei un glabāšanai

Speciālie piedāvājumi

Piedāvājumu nav